Ekonomi

Depremzedelere istihdam ve kira desteği

Çevrimiçi aktivite platformu Biletininal, beyin sarsıntısı mağdurlarına yardımını işe alım bazında sürdürme kararı aldı.

Şirketten yapılan açıklamada depremzede olan 10 kişiye tercihlerine göre Biletinial ofislerinin bulunduğu Bursa veya İstanbul’da iş imkanı verileceği belirtildi. Şirket, tüm haklarına ek olarak bu 10 kişiye 1 yıl süreyle kiralama esası da yapacak.

Biletinial CEO’su Ulaş Uslu, 11 ili kapsayan depremin yıkıcı etkilerinin hafifletilmesi için daha yapılacak çok şey olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini belirtti. Kurumsal müşteri temsilcilerimiz, operasyon, müşteri hizmetleri, gişe hizmetleri, muhasebe ve finans departmanlarımızın tamamı için geçerli olacaktır.”

Biletinial’in istihdam seferberliğinin firmalar tarafından da desteklenmeye başladığını belirten Uslu, işbirliği yaptıkları Cinetech ailesinin davetine ek olarak Antalya’daki sinemalarında istihdam edilmek üzere 8 kişiyi işe alacaklarını sözlerine ekledi.

Uslu ayrıca beyin sarsıntısı kurbanları için kalıcı takviyeler oluşturulabilmesi için tüm şirketleri istihdam seferber etmeye davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu