Haber

Büyükşehir araç filosunda 60 adet kar transpalet ve 4 adet forklift yer almaktadır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 60 adet paletli kar paleti ve 4 adet forklift alarak araç filosuna kattı.

Büyükşehir Belediyesi yıl sonunda 60 adet damperli kar paleti ve 4 adet forklift alarak araç filosuna güç kattı. Büyükşehir Belediyesi 4 adet forklift ve 10 adet tır teslim aldı. Kalan 50 tır ise 2023’ün ilk günlerinde tarlalarda görünmeye başlayacak.

İlgili Makaleler

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Altyapı hizmetlerinin daha kısa sürede ve daha verimli şekilde yapılabilmesi için araç sayısı çok değerli. Bununla göreve geldiğimiz günden bu yana araç sayımızı her geçen gün biraz daha artırdık. bilinçleniyor Kapanıyoruz Bunun yerine satın alma modelini tercih ediyoruz.Böylece maliyetleri düşürüp verimliliği artırıyoruz.Şimdiye kadar 4’ü forklift olmak üzere 64 yeni araç ekledik.60 paletli transpaletten 10’u çalışmaya başladı.50’si hizmete girecek. kısa sürede teslim edildi.”Şehir her şeyin en iyisine layık. Halkımıza en keyifli hizmeti en ekonomik şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz” dedi.

giyim yardımı

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi, kış takviyesi kapsamında ilk ve ortaokulların da aralarında bulunduğu ihtiyaç sahibi 950 çocuğa kışlık bot ve mont yardımı yaptı. Büyükşehir Belediyesi soğuk kış günlerinde çocukları da unutmadı. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün de yardımıyla 950 çocuğun kalbini ve vücudunu ısıttı. Büyükşehir Belediyesi ekiplerince alınan mağazada çocuklar, istedikleri renk mont ve botları deneyerek satın aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, başta yetim ve yetimler olmak üzere ihtiyaç sahibi tüm çocuklara yardımda bulunduklarını belirterek, sosyal belediyecilik için gerekenleri yapmaya devam ettiklerini belirterek, “Amacımız her zaman olduğu gibi çocuklarımızı mutlu etmek ve çocuklarımızı mutlu etmek. Soğuk kış günlerinde onları ısıtmak için “Çocuklarımızı ve yetimlerimizi düşünerek çocuklarımıza mont ve bot yardımında bulunmak istedik. Karda kışta hiçbir çocuğumuzun üşümesini kabul edemeyiz” dedi. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu